January 2011

Šije semnou puberta :D

31. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Moe widea<
 Tohle video vám odkazuje jaký jsem blázen :D I já si umím ze sebe utahovat :D Pokud nejste přihlášení na fb nepůjde vám to :) Takže si vlezte okamžitě na fb a mrkněte na vidoe :D Mám ho od kámošky takže jsem to musela jsem hodit přes fb :D

Utahujte si ze mě :D Já umím vzít srandu za dobrý konec :D


Téma: Obyčejně zelený blázen

30. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Fotky na téma<
Tentokrát jsem upravovala leda text v článku, jinak ani ťuk :D Občas vypadám jak debil ale jsem to já a takovou mě musíte brát :)
 

Mám udělat podobné videa ?

29. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Anketová show<
 Ahojky, S mým nápadem dělat videa kde zpívaj (jakoby) chipmankové sklidilo vcelku úspěch. Tak proč to neudělat znova že :D A právě jestli byste něco podobného chtěly.

Mám dělat takovéhle tipy videa nebo ne ?


A aby tento článek nebyl tak suchý jak právě vypadá :D Přidám jsem fotku.
Jsem asi blázen ale mě se tahle písnička líbí. Velice zajímá a dodává mi emoce "bojovat".

Téma: Green Queen

28. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Fotky na téma<
 Njn Ifynka vám zase nakupovala a tak se musí pochlubit :D Mám nový zelený brejle a tričko, bílou čelenku, černou a bílou gumičku, hnědej lak na nehty. Nejlepší ty brejle stojí normálně 200 a měly je v akci za 150 a ta prodavačka nám s kámoškou dala levu :D takže jsme ptatily 98 :D


Téma: Před a Nyní

27. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Téma<
 Ou, tak na mě se radši nekoukejte. Pamatuji si když jsem byla ještě malinka naivní husička která si nechávala vše líbit. To byly časy. No jo vyrostla jsem. Vzpomínám nato v dobrém. Ikdyž moc se nebudu rozepisovat protože to stejně nikdo nečte. No mrkněte na fotky ty řeknou více :)

Před:

 


Dáreček pro Affs :)

25. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Affs<
 Ahoj, Dlouho jsem přemýšlela nad něčím co pro SBé. Musela jsme se naučit ruská písmenka a v tu chvíli mě to trklo. Napíšu vaše přezdívky rusky :D Ale stejně jsem to radši ještě napsala česky protože asi nepoznáte kdo je kdo :D

Rusky:
 

Česky:
 

Jak se vám to líbí ? :D 


Téma: Profilová fotka na facebooku

24. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Fotky na téma<
 Krásná viďte (Ironie :D). Mě se líbí. Ikdy,ikdyž předtím byly samozřejěm lepší. Na fcb si přidávám jen ty které znám z blogu. Dyžtak se staň mých Sbé nebo navštěvuj můj blog. Poté si t určitě přidám ;)

Úvaha: Upjatost ? Faleš ? Sama nevím.. :(

23. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Reasoning<
Nevím proč tenhle článek píšu. Asi proto že právě těmahle 2 slovama bych vyjádřila mé okolí. Koupím si novou čepici přijde má nepřítelkyně a co udělá ? Samozřejmě začne pomlouvat. Vůbec nechápu co jsem (no respektivě já a moje tvz. parta holek) udělala/y. Dodnes jsem to nepochopila. Pomlouvala jsem je snad někdy ? To vám potvrdí všichni že já se o ně nezajímám. Oni jsou snad na mě závislý či upjatý nebo já už fakt nevim. Neřikám že sama nejsem děcko, ale oni se chovaj jak malý (promiňte já to musim říct) fakani kteří neví co by roupama a jen otravujou. Nadávaj a jednou, no nic, nic jsem nenapsala !! Nechápu proč se posmívaj někomu za jeho styl oblékání ? Oni taky nejsou dokonalé a neoblékaj se zrovna jako Miss World. Hrajou si na něco, a zajímalo by mě na co. Chápu lidi kteří do školy nosí tepláky či šušťáky. Krize. Ale posmívám se snad jim ? Samozřejmě že ne. Nikdo neni dokonalý ale oni to prostě neumí pochopit !!
Hádám se s okolím. Je to snad kvůli mé osobnosti. Nebo já nevím. Když se rozhádám s NK (ve třídě) ani jeden člověk za mnou nepřijde. Faleš ? Asi začínám uvěřovat falešnoti mých přátel. "Sedím sama v jedné lavici uprostřed třídy a očividně jako jediná koukám na film. Nečekám pochopení ale i já se usmívám také proto abych ,,mé přátelé udělala šťastnější". Tak proč oni ne pro mě ? Mám se změnit ? Mám se přetvařovat abych něco dokázala. Nepotřebuji. Nemám za potřebí se předvádět a dělat to co mi přijde tvz. ubohé. Tím narážím na pomlouvání. Čím více vět slyším ,,Ona tě pomlouvala" STOP!! Nemám tolik nervů nato abych slyšela jaká jsem (tvz.) kráva,píča apod.. No tak jsem a nejsem zato ráda. Ikdyž názory ostatních asi nezměním. Ale každý by si měl uvědomit jednu věc. Jak bylo jim ? Jak by vám bylo kdyby se rozpulil na 2 části a vás všichni odstrčila na stranu kde nikdo neni, kde byste byly jen vy sami. Přesně tak se já cítím. Odstrčená od nich. Jediný co mě utěšuje je to že mám blog a že to někomu mohu říct aniž by mě někdo znal. Samozřejmě Leňourek - kámoška - to očividně asi nečte tak asi nepochopí. Škoda že neexistuje jen virtuální svět. Ikdyž přetvářek je víc než dost na každém kroku. Je mi do breku z toho že nemůžu nikomu říct co právě citím. V momentální době věřím jen 2 jediným. Poměrně smutné ale jim budu věřit navždy ♥ Gabča a Verča ♥ Jediné oni dvě mi dokázali to co já u jiných postrádám. Diskrétnost. Nato že já jedné holce řeknu "bavim toho a toho" a ona to rozceká všem. Ta si zaslouží jediné. Znám pár lidí. A nemám ráda tyhle lidi kteří si snaží zvidelnit tím že řikám okolním lidem tajemství které nesmí. Život není o tom být viditelný,slavný a oblíbený. Já sama vím své. ,,Kdo to nikdy nezažije, neví jak se cítí ti kteří to zažily" Každý přece nemusí vědět že nosím růžové tepláky, že nosím disco čepici, že lžu o tom že jsem se učila přitom se to právě naopak (tohle je pravda, žádná ironie).. Nechci aby tento článek byl extra dlouhý takže končím. Další pocity si nechám raději pro sebe. Ale doufám že máte vy krásný den :)

Vaše If =P =(

Jaká košile mi sluší více ??

21. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Ankety<
 Už dlouho nebyla žádná anketa a vy teďka máte příležitost říct co si myslíte :) Ano byla v NY a líbili se mi hodně. Ale bohužel tatínek mi to zatrhl. Ale tak záchránil to KFC :D Jinak také můžete vidět mojí šukézní discantskou čépu :D Úpe nejvíc luxus jako :D