January 2011

Můj pokoj se sestrou

8. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Zařízení vašeho bytečku<
 Ahooj,
Mám pokoj se sestrou. Nechci fotit protože mám svůj důvod (bordel :D). Ségra tam má furt učení takže ne. Tak tu máte alespoň plánek. Tak a jaký je váš pokoj?TIP&Perfektní oslava

7. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  TIP&Rady
 Ahoj, Dnes vám poradím jak na perfektní oslavu např. Narozenin,Silvestra či Hallowenu apod.. Tak nejčastější jsou Narozeniny. Takže vám budu popisovat Co nakoupit,Jak sestavit na stůl apod..Tak jdem nato.
Takže nejdřív si sepiš nějaký lísteček kde budeš mít napsáno co tak asi přibližně koupit. Přece když pozveš 20 kámošek či kamarádů nekoupíš třeba 1 brambůrky.Musíš si vše rozvrhnout. Dvakrát měř, jednou řeš. Takže dejme tomu že chceš pozvat 10 kamarádů na tvou oslavu. Já bych to sepsala takhle:
 1. 5x Chipsy → Je to nezdravé ale bez chipsů se prostě každá párty neobejde...Můžeš vybrat i více příchutí. Každý máme jiné chutě a nikdy nevíš co na tebe číhá za rohem.
 2. 5x Popcorn → Aby furt nebyly brambůrky tak bych tam přidala nějaký ten Popcorn. A aby byla třeba větší zábava můžeš koupit ten co hodíš do Mikrovlné trouby a necelé 2/4 minuty je hotov.
 3. 3x Křupky → No křupky nejsou potřeba ale třeba někomu chutnají
 4. Jednohubky → Aby to nebyly jen samé nezdravé zkus třeba s mamkou obložit třeba 2 talíře jednohubek. Trochu nasycení neuškodí
 5. Chlebíčky → Další část které by tvůj stol měly obsahovat :)
 6. Zmrzlina → Nevíš jak oživit párty? Zkus to zmrzlinou. Opravdu funguje. Každý jí zmrzlinu. Jen musíš zjistit jakou každý má rád.
 7. Pizza → Pokud u tebe budou spát tak by to chtělo nějakou "super véču". A Pizza se hodí vždy ke všemu.

 Zase si vše zozvrhni a snaž se to plnit.Třeba párty si naplánuješ od 2 do xxx. Tak si prostě řekni že v 8 vstaneš a vše připravíš na stůl (jídlo apod...) To ti zabere dejme tomu 20 minut. Potom si vybrat vhodné oblečení. Mělo by být volné a nedoporučuji si brát např. tepláky.Určitě nějací přátelé berou foťáky a ty přece nechceš vypadat divně.Právě proto jsme vytvořila pár looků jak se třeba sladit.
 
Tak už začnou přijíždět tvoji přátelé a párty se rozjede v plném proudu. Nejdříve si třeba někam sedněte popovídejte o všem možné asi tak třeba 1. hodinu čekej a rozbal dárky a vrhněte se na dort :D Třeba si můžete zahrát nějakou hru ( např: Twister či popřípadně vědomostné hry ) Hlavní je smích. Vymysli třeba nějaké vtipy které můžeš řikat. Když je sranda tak se nic nepokazí :)
______________________________________________________________________________

Tak doufám že jsem ti kapku poradila že si na mě jednou vzpomeneš. Článek jsem psala přes 2 hodiny tak ho sna doceníte.A nezapomeňte: Žijte smíchem!!

Ify Fidlerová


DŮLEŽITÉ PRO AFFS !!

6. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Diary<

 DO KONCE LEDNA NEBUDU OBÍHAT !! KVŮLI ZNÁMKÁM !!

Vážně to nezvládám protože 38 stránek z příroďáku, 10 stránek z fyziky, 2 stránky z literatury a ješt jít na počítač to fakt nejde dohromady.Sotva stíhám přednastavovat. Dokud tento blázinec neskočí nebudu moc obíhat. Budu chodit na vaše blogy ale nebudu psát komenty jen občas. Moc se omlouvám ale já se snažím ale prostě nejde :( A navíc nemám náladu. Nechci mít na vysvědčení 3. Chci dyžtak pár 2. Tak doufám že vydržíte.
Vaše Ifý Fidlerová

Grafická Škola - Zápis!!

5. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Grafická Škola<
Takže kdo tady neumí vyrábět designy,retušovat fotky apod..? A POZOR!! Ve Photofiltre či Photofiltre Studio. Tak kdo má zájem tak vyplňte dotazník. UPOZORŇUJI ŽE VE PHOTOSHOPU NEPRACUJI.Nebude to zde na blogu ale na speciálním. Takže to uvidí jen ti kteří se přihlásí. A prosím ať budou diskrétní. Popřípadně to písnu na blog kdy bude další lekce. Plánuji že na konci až vás vše naučím uspořádám nějakou soutěž kterou bude hodnotit odborná porota (Vybraná mnou → Třeba nějaké mé kamarádky z reálu, takže žádné nadržování). Pokud někdo nebude chápat tak se můžem domluvt na na skype. Sepíšu pár lekcí takže vy si téma vybírat nebudete. Ale třeba na konci či jiných vyjímečných situácích to možná povolím. Takže já si vše promyslím sepíšu založím blog atd.. Pokud vás bude hodně tak budete rozděleni na 2 skupiny či více. Já to nějak promyslím takže se zapisujte:

Dotazník

 1. Přezdívka
 2. Blog
 3. S jakým programem pracuješ?
 4. Jak dlouho s ním pracuješ?
 5. Po čem nejvíc se toužíš se naučit?

Téma: Silvestr 2010

3. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >With friends<
Nejlepší Silvestr s ní :-* ♥ Kdo by chtěl vidět všechny fotky tak se musíte obrátit na facebook :D Dyžtak fotky nejsou upravené pouze ořezané protože jsme to fotily večer a neviděly jsme objektiv :D

PS: Už jsem díky Pinky Claire přišla na to jak přeformátovat videa. Takže myslím že mohu natáčet v terénu. Takže bych chtěla natočit s kámoškama nějaký videoklip ale ten bude až bude čas takže myslím že Jarní či Opožděný zimní by nám mohl vyjít :D Takže se těšte na videa.


Téma: With My Best Friends

2. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Fotky na téma<
 Připravila jsem pro vás fotky z venku s kamarádkami. Jistě chodíme ven v teplákách a nestydíme se zato. Někdo chodí ven v džínách ale já ( no ne jen já ) nejradši chodím ven poholně. Stejně tam kde bydlím já nikdo kromě pár holek ze třídy nebydlí. Takže mi je to je jedno. Fotky jsou foceny 28.12.2010 a v terénu (Les)


..Novým rokem, správným krokem..

1. january 2011 at 10:00 | Drzáá ಌஜಌ Ifýý :* |  >Diary<
 Neptejte kdo ten nadpis vymýšlel, byla jsem to já :D
Takže vás vítám v novém roce. Konečně si mhu zapisovat do svého deníku. Jinak už scháním éru na léto či jaro. Tak jsem vám chtěla ukázat jak to zatím jde. Upravovala jsem na picnik.com což já picnik nerada ale na našem rodinném počítači bohužel není Photoscape x// Jsem proti picnik.com :D Jinak začnu nějakýma přívětivýma článkama jako jsou fotky. Těšte se a NEZAPOMEŇTE VYKROČIT PRAVOU NOŽKOU.

 
 Pá :* 
Vaše Ifý