March 2012

TOP 10 music - 31.3.2012

30. march 2012 at 19:06 | IfynKa^^ |  >TOP 10<
JSEM NEMOCNÁ + ZÍTRA ZÁVODY -> NEBUDU TU'
..naštěstí mám jen kašel a nemůžu mluvit :D ale to bude ok. v úterý jdu na kroužky. áu!. teď už vážně musím.♥

Znám ju dlouho.. ale kluci to furt pouštěj ve třídě. nějak se mi oživila♥
Dj Fresh - Gold dust

"Jen do mě kopejte, bolí to, ale je to dobrý očkování"

28. march 2012 at 21:10 | IfynKa^^ |  >Diary<
krásná momentka♥
Nadpis! Souvisí s tím co právě prožívám. Ale to teď neřešte! NIKDO!
Jinak zejtra máme generálku. Tak uvidíme. Zejtra necvičim a nejdu na odpoledku. Na tělocvik nejdu z důvodu že bych to nezvládala. A odpoledku protože máme vystoupení a to bych jaksi nestíhala. Čtvrtek plný. Pátek bude nákupový na sobotní závody.
Změnila jsem vzhled na svém tumblr. Jako nějak mě to chytlo. A to mě to minule moc nebavilo. Aspoň si ukládám dokonalý obrázky. Dyžtak se podívejte http://ifynka15.tumblr.com/.
Myslím že všechno z jazyka a srdce jsem napsala. Mějte se :-*
žijte v klidu a míru.
IfynKa^^

Téma: March photos

26. march 2012 at 18:15 | IfynKa^^ |  >Fotky na téma<
Totálně nejvíc mě bolí držka :X Mám gumičky (rovnátka). Strašně to tlačí. Navíc zejtra tam musim znova protože jsem ji asi měla blbě nasezenou takže mi vypadla. Takže zejtra znova. POMOC!
btw. nemám čas! musíte čekat.

with kach.

Volná jako pták :))

24. march 2012 at 12:56 | IfynKa^^ |  >Téma<
Zdraví vás budoucí učitelka češtiny,tělocviku a dějepisu^^
..A teď mi řekněte jaká jsem pí*a že chci na pedák. Fajn nebudem tady tohle řešit. Teď mě dobře poslouchejte (vlastně pozorně čtete)!!
SOBOTA 24.BŘEZNA
-> trénink
-> badminton

NEDĚLE 25.BŘEZNA
-> badminton
-> trénink
-> škola

PONDĚLÍ 26.-28.BŘENA
-> škola

ČTVRTEK 29.BŘEZNA
-> škola
-> GENERÁLKA PŘED ZÁVODY!!

PÁTEK 30.BŘEZNA
-> škola
-> přípravy na závody

SOBOTA 31.BŘEZNA
-> 1.NOMINAČNÍ ZÁVODY NA MISTROVSTVÍ SVĚTA!!!

NEDĚLE 1.DUBNA
-> trénink
-> škola
Klavír nějak nežeru ale tohle? :OO
Čumím. nádhera♥
Žijte vklidu a míru.
IfynKa^^

Úřední číslo 499.

22. march 2012 at 19:45 | IfynKa^^ |  >Diary<
Ahojky.
V pondělí jsem byla na občance. Takže během tohohle měsíce si musim udělat místo v peněžence. ,,499" je číslo při kterým mě vzali na MÚ. Ty úřednice jsou tak nepříjemný. Jsme tam přišli a ona na nás "Co tady jako děláte".. Být tam s tátou, tak má smlouvu o propuštění na stole za pár hodin. Pí*i so jsou!
Dneska jsme měli spojený hodiny s 8.B (naštěstí, s 8.C bych nevydržela-jsou to pí*i-bohatě mi stačí tělák). Nejlepší čeština. Jsme hráli divadlo Kolju. Hraju hl.roli a jsem s ní maximálně spokojená. Miluju hraní divadla. Dodnes lituju že jsem si nezvolila jako volitelný dramaťák. Ale i tak. Kolja je nejlepší. Miluju to že hraju chlapa Louku. Miluju ty scény. Miluju divadelní představení. V dubnu jedem na Horáckýho divadla v Jihlavě na ,,Rodina je základ státu". Po tom výtvarka jsme byli na plovce (sport. areál). Lehli si s holkama doprostřed hřiště a kreslili. Já kreslila moje conversky (obrázek pod článkem). Nepovedený ale aspoň se pokochejte mým ,,talentem".
Teď jsem s Gabčou na skypu. Musim se ještě naučit dalších 10 stránek A4 příroďáku. ale ten mi jde docela do hlavy. Potom ordinace, sprcha,knížka a sny. Mějte se :-*

Na stromě♥

Neumim kreslit. Ale to je jedno. Já ten výkres nestihla pořádně upravit páč bohužel jsme museli jít.
IfynKa^^

Wishlist x.2

20. march 2012 at 9:07 | IfynKa^^ |  >Wishlist<
Čáu.
Robot na přání :'DDD
D02bd51d1bb3660eb9303d2631ab4a4c_large
+Celý článek=> Wishlist

What you doing this weekend?

18. march 2012 at 21:54 | IfynKa^^ |  >Diary<
SOBOTA 17.3.
Ráno od 9. trénink. Bolí mě absolutně nohy. Oběd a jít ven s Gabčou. Nejdřív jsme šli na plovku (sport. areál). Tam pozorovali "kluka" :D Svalouš a prostě áá. :D Takže koukáníčko :D Potom oběd u Geb. Dále kravinky venku. Asi o půl 7 mi volá Kačka jestli bysme nešli pokecat přes okno (my dole, ona v okně:D). Tak jsme tohle vydrželi asi do půl 9 a nakonec šla ven. Na její zahradu na lavičku. Takže jsme měli čajový dýchánek s celozrnýma tyčinkama a vodou se šťávou :D Takže doma jsem byla asi o půl 11 :D

NEDĚLE 18.3.
Ráno jsem vstávala nezvykle brzo :D Takže mi volala Gabča a potom jsme byli u ní. Potom ke mě na oběd a celé odpo hrály badminton. Fakt mě to začalo bavit :D Potom jsme si hrály přes plot se sousedovým psem Dastym.Je prostě dokonalej, sladkej a vypadá jak medvídek. Ale konec básnění. Trénink celkem v pohodě. Celkem? Vůbec jsem nemohla popadnout dech a měla úplně chcíplý nohy. Přijdu domů a sednu k ntb s učením. Relax!'))

NOW - What I plan to?!
• Chytla mě mánie iTes. V úterý si jdem vyvolat fotky. Doufám že s tím počítá?! :D
• V úterý máme zkoušku dresů. Ten dres se mi moc nelíbí ale přežiju to že.
• Chci se naučit ten tanec od Shake it up a badminton.
• Budu předělávat blog. Někdy, časem ale chci pořádnou změnu.
Tumblr_m13c63xmus1roszico1_500_large
IfynKa^^

Téma: IQ tykve

15. march 2012 at 20:38 | IfynKa^^ |  >Fotky na téma<
Ahoj.
Název ignorujte. Nezobrazuje se mi blog. Takže kašlu na vás :-*

IQ Park.

"A ze všeho zbyly jen vzpomínky"

11. march 2012 at 19:59 | IfynKa^^ |  >Téma<
Sobota 10.3.
Sobota začala celkem hrozně. Měly jsme trénink kterej patří mezi ty nejhorší. Potom jsem přijela a nestíhala. Ve 13:50 přišla Tes (iTes) a já si sušila vlasy a jedla oběd. Zajímavá podívaná. Postupně přišli i ostatní. Nejdřív jsme si jentak povídaly (smály),natáčely na gifyo a potom šlo na rozdávání dárků (2 kaktusy,2 bonboniéry,hodinky,vlastnoručně ušitý tričko s nápisem Ify,krabice sladkostí,náušnice..). Prostě strašně krásný dárky. Nejvíc mě dojalo to triko (Je od Gabči♥). Potom jsme si daly dort. Jeden kousek jsme jedly 10 minut protože přes ten smích se to nedalo :D Potom jsme se dokapali jít ven. No šli jsme na takovej most (Video - Blondýna s černou bundou je iTes. Hnědovlasá s modrozelenočernou bundou je Katys-s. Hnědovlasá s ofinkou,bílou sukní a s boty na podpatku je Gabča. Špinavá blondýna se světlou bundou je Makča. Hnědovlasá s fialovou bundou která tam neni moc vidět je Kája). Celkem vtipný to bylo. Řvaly jsme tam na cyklisty,jednoho kluka,úchyla "SÉX" :D Vlastně nejvíc řvala Tes :D Potom jsme potřebovali na záchod takže celou cestu naopak řvali "ZÁCHOD" :D
Akce s Vodkou :'DDD
Když jsme přišli tak se holky porvaly o záchod :D Daly jsme si dort páč hlas byl další důvod jít domů. Tak nějak jsme začali pít vodku (amudsen meloun) kterou jsem dostala od holek z týmu. Šlo to s náma od 10 k 5 :D Jsem toho vypila kápánek víc takže jsem tak trochu skončila zlitá pod stolem kde jsem jedla preclíky (Tes je kapánek vysypala). Nejlepší je že si všechno pamatuju. Nějak jsem se za pár minut střízlivěla a šli jsme si prohlížet fotky mě jako malou :D Oslava končila v 19:00 takže holky se potom rozjeli domů. Já s Gabčou jsme šli doprovodit Kačku a potom jsme s Gabčou byly u nás na google mapách a byly jsme v Austrálii :D Hledali jsme dům Gabčiný tety (ona tam žije). Nakonec jsme našli její čtvrť ale její barák asi ne. O půl 10 jsem ji doprovodila k babičce a šla si číst knížku (Pošeptej po větru - Lanczová). Krásně to skončilo. Krásné vzpomínky mám. Na tuhle sobotu budou dlouho vzpomínat!

Gify♥
DÍKY HOLKY♥
IfynKa^^

OSLAVA PATNÁCTIN♥

9. march 2012 at 22:52 | IfynKa^^ |  >Diary<
..Žijte v míru a pokoji, já se loučím...