January 2013

Téma: Školní focení I.

31. january 2013 at 23:53 | IfynKa^^ - 15let |  >With friends<
Ahojky, s holkama ze třídy se teď hodně fotíme (protože od září už to nebudeme my, každá si půjdem na svým snem na jinou střední školu). Tak se skoro denně fotíme abychom měli memories♥ Moc to pro mě znamená.

Dokonalé fotky?
To znáte. Takové ty bláboly o tom že na fotce vypadáte příšerně ikdyž tam vypadáte krásně (občas). Vaše story začíná např. u jednoho zrcadla s mobilem v ruce. Vyfotíte se 1000x jen abyste na té fotce vypadaly dokonale. Potom jí dáte na facebook a všichni vám ji okomentují "krásná, boží" atd... Vaše odpovědi typu "jsem hnusná, není to pravda" tomu všemu dodají korunu. Tak proč jí sakra někam dávate když je "příšerná" ? To chcete mít milióny lajků a další milión komentářů že jste dokonalý ? Celé toto divadlo dorazíte statusem "Nejsem dokonalá a nikdy nebudu". Tohle mi hlava nebere a myslím že hodně dlouho brát nebude.
I já jsem taková bývávala. Já na každé (přeháním, většině z nich!) nevypadám zrovna úžasně (miluju ksichty!). Jenže mně už nezáleží na tom jak na fotkách vypadám. Každý nemůže vypadat na fotkách dokonale.Ani já (královna vesmíru!:D) nevypadá všude dokonale a zrovinka krásně. Jenže já nemám ráda dokonalé věci a vlastnosti. Já jsem ráda bláznivá (někdy až moc). Jenže já na takových fotkách cítím že jsem to já! Ta praštěná, patnáctiletá holka jménem Iveta Fidlerová. Nikdo neni stejný jako já. Nikdo nebude mít stejný názor. Jen chci abyste se nad tím aspoň trošku zamysleli. Ikdyž většina to stejně asi nepochopí. To nevadí. Tohle je můj názor. Sdějte mi váš :-)
V dokonalosti chodit neumím. I'm not perfect!

A KDYBY VÁS TO ZAJÍMALO. NA VYSVĚDČENÍ JSEM MĚLA NAKONEC ČTYŘI DVOJKY!! :-) Můžete mi do komentářů napsat jak dopadne vaše, co jste dostali atak.. ;-)

SIU & london♥

30. january 2013 at 22:46 | IfynKa^^ - 15let |  >Diary<
Hi ladies and getlemen,
Tak se těšíte zítra na vízo? Já už se těším až se dozvím co mám z matiky :D Jinak bych měla mít na 100% tři dvojky a z matiky to bude buď dvojka nebo trojka. I don't know. Počítám spíše s trojkou (ikdyž..). Nejvíc mě ale štve že nemáme do jedný jako každá normální school. Ne prostě to nepochopíš! Já tam jak ta cow budu tvrdnout do 2!!

Dále dneska jsem byla (s ites) na žákovské radě :3 (prostě na radě kam chodí zástupci tříd a vnášejí dotazy,připomínky a naopak). Už jednou jsem vám psala o Londýnu. Celkem mě mrzí že nejedu (money,money,money). Nevermind. Doufám že mi pošlete aspoň letter a přivezete suvenýr:'DDDDD Jinak ve škole to bylo na pohodu. Škola do jedné a jedna terrible teacher (tím myslím tu největší píču na fyziku:D) tam nebyla (yeah)!!! Nejvíc na pohodu den.

Konečně už mám vyplněnou application na střední. U toho jsem se stila pohádat s mojí úžasnou mum (nevím jestli tu natvrdlost hraje a nebo je fakt taková doopravdy?! secret). Taky se mi podělal tablet ale ten je už v pohodě (musela jsem vše vymazat, tudíž mi zmizel i můj high rekord v Pouovi!! sice se mi to vrátilo do 12 levelu - magic? - ale aspoň něco že). Víte co je funny ? že tu jednu high school vůbec ale vůbec nechci :D ironie osudu. Yes! Miluji přeskakování z jedné věci na druhé!

I love SIU (pro duté hlavy - SHAKE IT UP - Na parket)♥ Už jsem viděla all díly. Už se těším na třetí sérii! Jak se jednou podíváte, už nikdy neodoláte :D Strašně jsem si to zamilovala! Už last year to sjíždím bez přestávky. Sice nemám DC (disney channel) ale uložto ví všechno that :D

Nothing. Po vyčerpávajícím počítáním math (ano linear. rovnice s dvěmi neznámými mi jsou k životu potřebné, fakt že jo!). Chce se mi hrozně sleep. Ani nevím proč se taky štvu s článkem když ho nikdo nebude read (baj dis vej - jdu zabít ites! mě touhle frází nakazila! - zdravím Aničku, která to asi jediná čte!! :-*). Good for you. Baví mě english! muhahaha. So tomorrow užijte vysvědčení. Good bye :-*

74648_342232245892127_1079007733_n_large
obr: London
btw: sorry za mojí sexy angličtinu:DD!
IfynKa^^

plán "xyz" selhal.

27. january 2013 at 21:54 | IfynKa^^ - 15let |  >Diary<
zdravím všechny pozemšťany,
tak v sobotu jsem byla konečně lyžovat ale (proč zakaždou větou musí být "ale") já mám nový lyžáky že. a lyže vlastně taky (bejvávaly bratra). jenže můj táta s bratrem (mimochodem, velcí mágové) mi špatně seřídily lyže. takže k tomu vůbec nepasovaly. na(ne)štěstí táta vzal jiný a tak jsem lyžovala na těch starších. hrozně jsem litovala že jsem si nevzala foťák. to by byla úplně úžasné fotky. tak jsem se rozhodla že si ho vezmu dnes. jo vzala, leda do postele. je mi hrozně špatně a bolí mě hlava (teda teď už ne!) :X nesnáším ten pocit že jsem nemocná. teda já jsem spíše nevyspalá. takže dneska vážně půjde brzo spát.

zejtra je zase škola? :X asi bych se měla začít učit tu skvělou matiku. hehe. počítám to tady jak debil už půl hodiny a pořád mi to nevychází!!! fakt se na to vykašlu. ikdyž ono na tom stejně nezáleží (muhahaha. je fajn být deváťačka!). no fajn. matiku a podobný infaltivnosti nebudeme řešit. škola na hodně dlouho vynechám!!!!

koukám na šest dní a sedm nocí. je to fakt napínavý (hlavně když to znám celý nazpaměť že). no tak já budu muset jít. zkusím tu matiku ještě jednou a jestli mi zas nevyjde, tak s ní vydrhnu podlahu a potom jí hodim z okna!! jinak to nevidí. good night :-*

btw1: kdo má zájem se zasmát, klikni sem!
btw2: v tom videu, jsem já osobně a ites.
btw3: raději na to nekoukejte!
btw4: kolikrát ještě napíšu btw ?!

IfynKa^^

Téma: Made in japan♥

24. january 2013 at 17:49 | IfynKa^^ - 15let |  >With friends<
Ahoj :D
K názvu. Včera jsem si konečně stáhla SHAKE IT UP - MADE IN JAPAN♥!!!! nej nej nej nej nej nejlepší díl!♥ miluju ten pořad! jsem na něm úplně závislá!! :D
Jinak dneska jsme se s holkama ve škole fotili. No vzniklo co to uvidíte v celém článku. Potom jsem po škole čekala s Tes na trénink (Tes čekala semnou protože bydlí kousek od K*** - tam mám tréninky). Tak jsme zapli můj tablet a celou dobu natáčely :DDD nejlepší♥!! ty videea stříhnu v Pinnaclu a dám vám je sem kolem víkendu;)) Tak čůs :-*

(Držka) Tes :D ! ♥

can't stay away

20. january 2013 at 21:59 | IfynKa^^ - 15let |  >Diary<
čůs bůs.
dneska to vezme hopem. aby to zase nedopadlo jak v pátek :D známe se. takže o víkendu byla celkem nuda. ikdyž. konečně první víkend kdy jsem se nemusela učit. yeah! známky uzavřené. dokončit devítku a už mě tam nikdy neuvidíte! na jednu stranu se těším a na druhé se zase děsím. co když nezvládnu přijímačky a bla bla. nebudem se o tom bavit (neřikám to už asi po sté?). no to je jedno. možná jste si všimli že jsem změnila "design". není to design ale budeme tomu řikat design. až se naučím v photoshopu (což může trvat při mých poměrech několik let) tak udělám inhafocooljaksviňstylový pozadí že všem vypadnou oči z ďůlku (ach ta hyperbola - ano, já se zbláznila a naučila liter. pojmy - ne to nepochopíte!). tak fajn. už to přeháním. asi se snažím být vtipná. me? nononono. ne už toho nechám nebo něco vypustím na svět a nebude to hezké (když se rozkecám, tak to potom jede z kopce - zjednodušeně, vykecám všechno - proč já všechno vysvětluji složitě?!). víte co mě štve? proč nežiji tím americkým životem.. hey.STOP! tohle snění necháme na jindy. prej napíšu krátkej článek. jo aha! jasně. víte co? mějte se krásně :-*


ps: jsem ujetá!
ifynka^^

Nové programy :-))

18. january 2013 at 23:39 | IfynKa^^ - 15let |  >Diary<
Zdravím vás,
Takže (už je to trochu dýl) mám dva nový programy. A tím jsou. Spusťte fanfáry!

PHOTOSHOP CS5 and PINNACLE STUDIO 15 go home!!!

Konečně jsem se po dvou letech dočkala a jeden z mých dalších snů je splněn. Sice ten photoshop nemám ještě u sebe v noťasu ale hlavní je že je doma. Pinnacle u sebe mám a můžu ho vřele doporučit! Jsou tam úžasné přechody, animace,efekty prostě úžasný. Zkoušela jsem tam snad skoro všechno. Už se těším až natočím nějaký video a budu ho upravovat. Photoshop bude kapku těžší. Ikdyž s ním zkušenosti mám (mám photoshop elements) ale i tak, nebude to lehký. Až se v tom trochu zorientuji tak si udělám design (spíš asi jen pozadí, text a nějaké brushe). Těšte se!

Jinak dneska jsem byla ve škole jen na 4 hodiny ale i tak jsem zažila takovou radost jako jindy předtím (ikdyž možná mě čeká zklamání). Zlom nastal o druhé vyuč. hodině. Učitelka K. na chemii mě zavolala k sobě (k učitelskému stolu) aby mi napsala známku z písemky (kterou jsem celkem pos*ala) a známku na vysvědčení. Z té písemky mám neočekávaně tři/čtyři (prý ty příklady mám úplně blbě ale že jsem se alespoň o něco pokusila :D) a na vysvědčneí mám DVOJKU!!! Já už byla smířená s trojkou a ono nic. Sice jí nemám ráda ale tímhle si u mě zase zvýšila sympatie. Jsem strašně moc ráda. Z fyziky (další můj oblíbenej předmět) mám taky dvojku, což je super. Ona se mě zeptala co bych chtěla na vysvědčení a já odpověděla že bych nejraději dvojku. Ona mi kývla, řekla tak jo a neřešila mě :D Teď už mě čeká jen jeden jediný neoblíbený (ikdyž teď mi celkem jde, takže zas tak hrozný neno) předmět ze kterého nevím známku a tím je matika. Ona mi nestihla říct známku protože jsem musela odejít z hodiny dřív. Jen vím své známky ze dvou písemek. Prosím,prosím ať mám dvojku! To bych měla jen čtyři dvojky (f,ch,m a pč - neřešte proč mám z pracovek dvojku, mrzí mě a nejradši bych ty pracovky zrušila!) a mohla bych mít i vyznamenání. Jenže já se obávám že asi nebude. Nevadí zkusím se nechat překvapit. Třeba ho budu mít třeba ne. Alespoň se mám na co těšit (já se moc ráda těším :-)).
No abyste znali důvod proč jsem odešla dřív z hodiny, tak vám ho řeknu. Byla jsem na kožní (kvůli XyX - nemoc no). Potom jsme jeli s tátou nakupovat brýle na lyže. Ehm, byla jsme ve dvou obchodech a žádný jsem si nevybrala. Tak jsme nakoupili nějaký jídlo a hurá domů. Doma jse si lehla do postele, tablet v ruce a víčka přivřený. Ano fakt jsem skoro usla kdyby mě táta nevzbudil abych si zkusila lyžáky (první který mi jsou malý a ty druhý velký! fakt bomba). Potom jsem jela na trénink. Tam zase něco předěláváme. Fakt super no. No a po tréninku jsme jeli zase nakupovat ty brýle na lyže. Takže sportisimo nas neminulo (já měla hlad, byla jsem unavená a ještě mě nutí nakupovat.. to nechceš fakt!). Měla jsem na palici asi desatero brýlí a ty nejdražší byli nejlepší samozřejmě. Táta výhal ale nakonec mi je koupil. Jsou takový no. Pěkný ale že bych z nich byla vystříkaná to fakt ne. Dále jsem si tam koupila fusky (to víte mě rádi trhaj ponožky) a ještě takovou úžasně měkkoučkou čepici asi za 50kč. Potom ještě nakupoval bratr a konečně (někdy kolem 8 večerné) jsme jeli domů. Tam jsem si udělala tousty (ve čtvrtek ve škole jsme vařili a holky dělali tousty, mmm, nakazili mě:D). A asi od 10 jsem na noťasu (a zároveň na tabletu). Nejdřív jsem koukala na film, doteď jsem dělala v WLMM sestřih písniček z Na parket (hezky se v tom střihají písničky :D). Až se to konečně uložení, zaklapnu noťas a půjdu konečně spát. Možná si ještě chvíli zahraji na tabletu a přečtu zase kousek knížky (maybe!). Potom si hodím do uší sluchátka a budu poslouchat až do skonání světa (přeháním). Zítra nemám trénink. Až v neděli (JOHOU!).

Né že bych se zase rozepsala. To fakt ne! No co. Stejně to nikdo nebude číst (jestli si to dočetl až sem, máš u mě čokoládu!). Tak fajn. Konečně se to uložilo (pro ty pomalejší, ta písnička v WLMM). Já jdu. GOOD NIGHT :-*

Tumblr_mgubvnusaq1ql30flo1_500_large
ps: miluju spánek, spánek a spánek!♥
pss: nečum a jdi okamžitě spát!

psss: WLMM - Windows live movie maker!

*pro ty s pomalejším zařízením!
IfynKa^^

Téma: Tabletové

16. january 2013 at 8:00 | IfynKa^^ - 15let |  >Fotky na téma<
Ahojky.
Slíbila jsem vám fotky. A jelikož vůbec nestíhám tak jsem se přednastavila abyste se tu nenudili. No to bude asi všechno. Mějte se.

KONEČNĚ FUNGUJÍ:DDD!! musela jsem se nahrát znovu..

Vypadám jako debil :X uznejme. v tabletu byla hezčí :D


ps: už mám nový tablet!'33
IfynKa^^

♥Miluju .. tyhle songy!!

13. january 2013 at 14:39 | IfynKa^^ - 15let |  >♥Miluju ..<
Ahojky
Tak tu zase máme tu odpornou neděli. Ikdyž se těším na večer!! Budou dávat na Prima family od 20.15 Moderní popelku. Teď se půjdu učit abych zase nemusela večer zase bláznit. Takže se (s)mějte!!!

Ten kdo má dobrou náladu a chuť se smát může se podívat na OTRAVNÝHO POMERANČE!!♥ miluju ho a při ném jsem vždycky naprosto mrtvá :DD Teď jsem viděla novej díl s Ovoctrixem :DDD bože to je zase kravina všechn kravin :DD Vidíte můžu o něm napsat článek;DD

Bella Thorne - IM5 - Can't stay away

Pop Danthology 2012
nejlepší songy!!♥

Nighcore - Rol the dice

Total Access - Nevermind

One Direction - Kiss you

Lykke Li - I follow rivers
IfynKa^^

Víkend♥

11. january 2013 at 19:24 | IfynKa^^ - 15let |  >Diary<
Taky vás zdravím.
Konečně je víkend co?! Já jsem hrozně moc šťastná. Žádný stresování a učení na písemky. Konečně mám chvilku oddech. Ikdyž vlastně ne. Budu se muset mrknout na češtinu a fyziku. Ta bitch (fyzikářka) si myslí že je fyzika důležitější než čeština! Ona řekla že si tu češtinu asi přesuneme. Dodneška nám nic neřekla. I tak se na to aspoň mrknu. Zkusím zabojovat abych neměla trojku na vysvědčení (které už možná asi mám). Chemii asi nezachráním a matiku? o tu se alespoň pokusím. Teď mám období kdy ji naprosto rozumím. Což je celkem výhoda (můj soused totiž ne :D ikdyž dneska jsem ho to trochu učila a možná to pochopil = řekněte, nemám já předpoklady být učitelka?:D). Ne vážně, musím si najít nějaký cíl za kterým půjdu. Teď se chci dostat na GHB a potom na Karlovku-pedagogika (ne, vůbec nemám vysoký (nesplnitelný) cíle :D asi bych se měla začít učit že?!). Ikdyž dneska jsme měli takovou přednášku o GHB (gympl u nás) kde byl ředitel osobně a jakože povídal že většina slavných lidí (co chodili na GHB) byli celkem tupý a kam to dohádly? Takovej B. Smetana na světovou úroveň :'33 Asi vás tím nudím že? :D Tak fajn, fajn. Slovo střední mě v poslední době docela dost stresuje. Do konce února přihlášky, v dubnu přijímačky.. BOŽE! Asi mi umře hlava a nervy. Už se těším až budu mít po přijímačkách (a nejlépe že budu přijatá a ještě lépe když mě přijmou na GHB). Budu bojovat! Yeah. Moc to prožívám. Takže konec, změníme téma! JO, vlastně dneska jsem dostala jako jediná ze třídy 1 podrtženou ze slohu. Nejlepší sloh (kdyby tam byla ites tak budu asi poslední :D). Jsem hrozně moc ráda. Zase jsem si zlepšila průměr z češtiny. Hej, furt samá škola. Tohle bude snad ze školy všechno.

A6dm-ttcaaifhhd_large

Takže přejdem k mému podělanému úžasnému životu. Vypadá že všechno bude dobrý. Ikdyž furt tu je nějaký problém (nejsem to já ale problematička?:D). Tak si teď hraji na optimistku, věřím že všechno spraví čas a že všechno dobře dopadne (nejsem to já ale snílek?!:D). O víkendu nic moc neplánuji. Zítra mám trénink, takže se toho moc plánovat nedá. Potom se budu asi šprtit na tu fyziku a češtinu (vražte mi facku až zase moje prsty zamíří ke slovu "škola")... A v neděli? Vím co budu dělat večer :D Koukat na Moderní popelku! Ten film jsem si hrozně zamilovala. Teď hodně koukám na filmy a čtu knížky od L&L. Teď nemám bohužel k dispozici tablet (táta ho vrátil a teď čekám na nový). Tak až dostanu nový (prosímtě bože ať je v pořádku ale ne jak ty dva před ním!) (Ano dávám se na modlení:D) stáhnu knížky a Angry birds :D Tu hru taky naprosto miluju. Dneska jsem ji o anglině hrála na Katčiným novým mobilu (no Kačka je taky dobrá, ona do slohu napsala "nalevo uprostřed hory" :'DDDDD to nepochopíš tohle, její logiku bych fakt chtěla někdy vlastnit protože jí vůbec někdy nerozumím :DDD) a kdyby vás to zajímalo má samsung galaxy ace 2 (či něco příbuzného) a má úžasný foťák, ne jen že je vzadu na mobilu ale i nad displejem (zepředu). Celkem luxusní mobil. Ikdyž já radši ten svůj (lg gm360). Nevím, mě se ty mobily s wifinama nějak nelíbí. Má to hrozně nepřehledný menu a celkově. Jako neřikám že je to špatný a nekupujte si to, je to fakt výhoda a je to i dobrý ale pro mě (ano FAKT PRO MĚ!) to neni. Neláká mě mít mobil s miliardou aplikací apod.. Fajn, tohle zase nebudeme řešit :D Sakra! Tímhle odstavcem jsem to chtěla ukončit. Tak tím dalším :D Tak zpátky k tabletům. Tím starým tabletem jsem vyfotila takový dvě fotky. Tak jsem si je poslala na e-mail a přemýšlím že si je dám na blog. Uvidíme. Třeba v příštím deníku se mohou objevit. Až nebude čas (což přes týden vážně neni, tak během týdnu je někam šoupnu). Celkem jsem se rozepsala co ?! No to nevadí, někdo bude mít co číst a někdo to číst vůbec nebude :D Mě je to celkem jedno. Nezáleží mi na tom kdo to čte a kdo ne. Nikdy se nezavděčíš všem. Ach ty moje moudra. Vážně já hrozně moc stárnu. Za 2 měsíce je mi sweet 16! Nevím jestli udělám nějakou oslavu. Dyžtak bych udělala jen že bych pozvala pár lidí (asi 3-4). A nebo si neudělám žádnou. Možností je více. Sice teď by to bylo ideální protože mám svůj pokoj ale nejsem si jistá něčím! Tak si to musím promyslet. Víte co? Ty roky hrozně letí. Ještě před pár lety jsem byla vystříkaná z toho že mi bude 14 a že je to hrozně málo. Teď mi bude 16 a nějak si začínám uvědomovat že teď už moc nepůjdou ty věci co jsem dělala dříve. Přijdu si hrozně stará. Fuj. Nebudeme o mím strašně vysokým věku mluvit. Všichni se teď těší až jim bude 15 (téměř všem kamarádům okolo mě). Já se těším na 18! Až budu mít řidičák. Jednoho se ale děsím. Maturita. Merde! Zase začínám o škole :D To jste mě nemohli upozornit?! :D Tohle téma nebudeme rozebírat. SOM SENIOR :'33

Už by to chtělo SUMMER!^_^
Tumblr_mgdbjdwhro1qhuv4io1_500_large

Dobře ukončím to zase nějakým moudrem protože mě hrozně baví. Takže osmáci a deváťáci (co se chystáte na přijímačky) UČTE SE. Nic nenechte náhodě. Ono asi všechno (i ta zk*rvená fyzika,chemi i nějaký ty lineární rovnice v matice) budete jednou potřebovat (ikdyž nevím na co :D). Učte se hlavně kvůli sobě. Neučíte se ani pro klid v rodině ani pro to že nechcete aby na vás učitelky řvali. Těm všem to může být jedno. Uvědomte si ale že Vy budete v životě blbý jak tágo a nic nedokážete. Ale teď si UŽIJTE VÍKEND!!!!

75087_515844615103929_1672622550_n_large

Tumblr_m7hispmt7a1qib80go1_500_large

ps: obrázky mluví za vše!

(za dva měsíce šestnáctiletá)
IfynKa^^

Téma: S BABOUŠEM (místy i M. a P.)!♥

8. january 2013 at 19:21 | IfynKa^^ - 15let |  >With friends<
Ahojky:))
Dneska to budou jen dvě (no v tý jedný je jich milión:D) na víc nemám. Je to fotka ze školy a z dneška ;)
Je to s Eliškou (babi - babouš - abyste chápali nadpis:D).

Jedna normální o.O' asi stárnem..♥

Jojo. Aha :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nejsem tam jen já ale i jiné holky. Komu by se to chtělo předělávat abych tam byla jen já,já a já!:D

zatím se mějte!
ifynka^^