Zapal to♥

16. february 2013 at 14:53 | IfynKa^^ - 15let |  >Diary<
Zdravím,
Vítejte u mého nudného deníku, který popisuje můj nudně-nudný život. No popíšu vám co se u mě dělo od středy:)) A kdyby vás to zajímalo (což asi nezajímá) dneska na DC (disney channel) dávali novej díl SIU (Shake it up) a já (jako velký mág) jsem si ho právě stáhla na uložto a koukla na něj. hafoincooljaksviňstylovej díl!!

Středa
Ráno jsem byla na tréninku (v bazénu. muhahaha). Jako ti největší debilové jsme museli plavat 50x tam a zpět!! (ještě teď mě bolí ruce!). Ale ta sauna potom byla žůžolabůžo. No a odpoledne jsem byla lyžovat. Celkem nuda.

Čtvrtek
To jsem spala do álelúja a potom zase jela lyžovat. Ještě s náma jela teta s bratránkem (kterýmu je 6let). Nuda na druhou! K večeru jsme jeli k babi (kde byla teta,bratránek,sestřenka a strejda) kvůli mně. Strejda (vyučenej učitel matiky a těláku - ani jedno nedělá!) mě učil matiku (Tes, ty divný slovní úlohy s rovnicema kde jsou dvě neznámí). Jo moc jsem toho nepobrala, musím si to zkusit.

Takže. V pátek 15.2. jsem byla lyžovat v Orlických horách-Červená voda (kdybych nemusela vstávat v 5hod. ráno byl by to skvělej den!!) Sjezdovka byla dlouhá 2km (málem mi u konce odumřely nohy!!) a vlek byl s vyhřívanýma sedačkama (vždycky když si sednete tak vás pálí neskutečně prdel, potom vám zas mrzne -.-). Nejdřív je tam velkej sešup (nebo-li černá sjezdovka) a u konce je rovina (né-é že bych se vždy sekla a musela si zahrát na běžkaře). Ne, já nejsem člověk co hledá na všem problémy (zdravím tě sestro!). Bylo to boží! (?). Až mi táta půjčí ten jeho "super nikon" budou možná i fotky ze sjezdovky:)))

Milá Aničko, zde máš nudnou fotku, mého nudně vypadajícího svetru! muhahaha.

Když jsme přijeli z lyžování, tak jsme se rychle převlíkli a jely do kina na Babovřesky. Je to nehorázně kravina ale smála jsem se :D Určitě se na to podívejte!!;) Já jsem nelitovala!! Nejvíc jsem se smála tomu jak Horáčková zdrhala před Stehlíkem a když ty báby zjistili že jejich velebníček (no prostě kněz v kostele, takovej mladej a novej) se jmenuje Šoustal:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD simply the best (y)
if.
 


Comments

1 Anna^^ | Web | 16. february 2013 at 14:56 | React

vyhřívaný sedačky? ou máj gaat :D jaká vymoženost. my jak jedeme na lyžák, na který se moc moc moc těším ^_^, tak tam je ta sjezdovka taky dlouhá, řekla bych tak kilometr? :D jak jsem ještě neuměla na snb (a teď už umím? :DDD) tak jsem z té sjezdovky byla úplně vystresovaná :D ale pak jsem to sjela :3
btw. SVETR JE BOŽÍ.

2 LuCa.. | Web | 17. february 2013 at 12:03 | React

všichni jezdíte někam na hory, se máte :)))) dřív jsem taky hodně koukala na disney ch. a hodně i na parket, bylo to super, akorát ted nemame telku :D takže už ani nevím, jaké jsou nové díly a tak :D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama