July 2013

29.července 2013 - online!!

30. july 2013 at 13:14 | IfynKa^^ - 16let |  >Diary<
Ahoojky:)
Pro začátek. Ano, jsem rozhodnutá seknout s blogem! Jen čekám na tu vhodnou příležitost. Ještě jsem se od toho blogu neodpoutala natolik. Ale teď jsem zase dostala chuť něco napsat. Teda spíš se podělit s vámi o fotky (a zážitky na nich). Jelikož ostatní zážitky.... nestojí ani za zmínku! Událo se toho tolik. Tyhle prázdniny mě hodně poznamenaly a stále budou poznamenávat. A tyhle zážitky.. myslím, že na blog nepatří :-) Můj život nabral jiný směr. Takže to nebudeme dále rozebírat.

Nevadí. Řeknu vám. Teď už mám prázdniny jako takové zasebou. Od sprna začínají tréninky. Takže mám definivně trajdání po Čechách. Jediné zpestření bude operace v Brně (která možná taky nebude). Ale vlastně ještě budou nějaké akce, takže zábava bude taky 3:-) Jsem mrcha! :D Tak se mějte :-*

btw: nevím jestli vás to zajímá, ale mám nové kolo :-P Konečně po letech jsem mého tátu dokopala k tomu, aby mi koupil nové kolo:3 není úžasné, ale á boží sedlo:3 :D až si na něm někdy vyjedu, tak ukážu fotky:-P
btw1: víte co je nejlepší na prázkách ? že můžete pařit do rána a do fakt do rána!! :D


kachlička 2013
G. je na dovče u tohoto rybníku, a tak jsem za ní jela na noc a den ;) Je tam moc hezky! Dříve jsme tam s rodinou jezdili, ale tam jde do všechno do háje. V rybníku je zakáz koupání, lodičky na půjčení zničené, kemp v rozpadu.. Neptejte se, proč tam jezdím(e). To je na dlouhé povídání. Ale hlavně. Je tam kliid!! :-))

ten pocit, mít iphone 5 :D:D:D
Teď vám řeknu tajemství. Asi ho 3/4 bude znát, ale nevadí. Ten, který vlastní mobil/tablet s androidem, nechť si zadá na Google play do vyhledávače "Iphone 5" a zadá první ikonku, myslím. Dyžtak hledejte podle obrázků!! ;-)

andílek s duší ďábla jménem Eliška.
sestřenka!! je to zlatíčko :-)) a jsem jen "její Ivetička" :-P :D

Pokračování...

Užíváníčko :-P

16. july 2013 at 0:54 | IfynKa^^ - 16let |  >Diary<
Ahoooooj.
Vůbec netuším, proč tento článek píši. Asi proto, že se mi těžko odlučuje. Neumím si představit život bez psaní článků. Nebo to je jen zvyk, který nechci porušit. Jo bohužel. Asi nemám ráda změny. Ale mám to blogování ráda ? Táhne mě sem něco ? Chci tu být ? Mám chuť jsem psát něco o svém životě ? Toť otázka.

Přestala jsem používat webku. Je to špatné. Jsem nenamalovaná, mám kruhy pod očima, velké čelo, chybí mi zub, kudrnaté a zničené vlasy... ne každý je dokonalej, zlato :-P

No, zapomněla jsem se pochlubit. Udělala jsem si instagram. Tak si mě můžete přidat, ale já tam moc často nechodím. Prvních pět minut jsem z toho byla nadšená. Jenže potom přišlo zklamání. A hlavně vůbec nevím, co tam jako budu dávat za fotky. Fakt jsem měla chuť ho zase rychle zrušit. Ale když už ho teda jednou mám, tak si ho nechám :-P

Ten mobil není můj. Ale byla jsem s Kačkou venku a tak nějak došlo k focení.
Já tam přidávám ze sestřinýho mobilu nebo tabletu.

No ale zpět k prázdninám. Ty asi zatím užívám na maximum. I když jsou občas slabší chvíle. Zatím nejaktivnější prázdniny. Druhý týden v červenci jsem jela k tetě hlídat prcky (3letou sestřenku a 6letého bratránka .. btw. na instagramu mám fotku se sestřenkou). No jsou šíleně zlobivý a provokujou, ale kdo by je nemiloval. Jsou to zlatíčka, když nezlobí. A jako sourozenci se mají rádi. Někdy jim to až závidím (jak někdy? pořád!). Se sestrou (já a sestra jsme je hlídali) jsme od tety dostali peníze a já takovej krásnej topík. Nedivte se. Teta musí chodit do práce a o děti neni postaráno. Máme to jako brigádu. I když pro mě to je spíš zabití prázdnin a navíc velice příjemným způsobem. No a od pátka (12.6.) jsem zase doma. A večer jsme šli já a G. do Oka(klub) na Nutella párty. Sice jsme na tý párty byli asi jen 5 minut a potom někde jinde, ale to nevadí. Užito! No a od té doby nějak trajdáme venku. A taky jsem viděla konečně K.! Bylo to s ní boží :-* (fotky máte na instagrámku).

fotky všeho druhu :-)

Uff. Tenhle týden bude snad dobrý. Mám na každý den něco naplánovaného. Dnes (16.7.) odjíždím pryč. Resp. jedu za příbuznou. Ve čtvrtek se vrátíme jelikož musí k Horáč. (zubař na rovnátka) a já se potřebuji přeobjednat, takže se to hodí. A odpo asi půjdu někam s Kačkou, pokud bude mít čas. V pátek jedu s G. tajne šopovat. A večer mě čeká Oko - Summer discopárty. Doufám, že ta akce bude stát za to. Vlastně mě před Okem možná čeká ještě nějaký program, ale tomu naději moc nedávám. Uvidí se. V sobotu konečně uvidím 21821536 letech V. No a v neděli zase jedu hlídat. Potom mi do konce července zbývá chvilička na nějaký to pořádný makáníčko. Teď to docela zanedbávám. Hlavně to běhání. Posiluji tak nějak vždycky něco, ale stojí za prd. Vůbec nic nestíhám. A to jsem myslela, že se budu zase celý prázdniny nudit. Opravdu skvělé. V sprnu už začínají tréninky, takže se uvidí, co bude :-)

Ranní běhání je stejně nejlepší! ♥

užívejte prázdnin a neseďte u toho fb pořád!!!! :-)
if.

BLOG SLAVÍ 5 LET

12. july 2013 at 14:28 | IfynKa^^ - 16let
Ahoj,
Jelikož se znám a vím, že bych na tento den zapomněla, tak jsem tenhle článek přednastavila sna rok dopředu :D
Takže. Přesně v tento přes i čas, jsem si založila blog. Nevím jak se povedlo překonat 5 let, ale řikám si jestli já fakt nejsem génius :D No nevím jestli tohle není zároveň můj poslední článek nebo jeden z dalších mnoha. Všichni jistě doufáte v tu první možnost, jelikož už ty moje nářky a stěžování nemůžete poslouchat :D Ne kecám. Nic vám nemůžu slíbit. Myslím, že 5 let je krásný věk. Všechno, co jsem tu prožila bylo nejúžasnější a nikdy na blogování nezapomenu. Našla jsem si tu skvělý kamarádky, za což jim chci poděkovat, že to semnou dodnes vydržely. Nemá cenu se déle rozepisovat. Díky za všechno :-))

midnight tea party | via Tumblr
If.