August 2013

Něco starého končí a něco nového začíná. Proč ten začátek, ale tak bolí ?

28. august 2013 at 20:17 | IfynKa^^ - 16let |  >Diary<
jo, ta nikdy nezklame! :D lady gaga už od poker face!!!
nejlepší tanečnice!!! zendaya :33
k tomu poslednímu... nejlepší hlas!! miley cyrus! největší obdiv

zdravíčko
takže. pokud si všimnete (což 90% z vás určitě ne), tak na prvních 3 fotkách (dá se tomu řikat fotka?) mám šátek (proč si nikdy nevzpomenu na jeho pravej název ?! som vopravdu tyč!!). no myslím, že to bylo včera (27.8. pro info) jsem se probudila. ehm. to by bylo divné, kdyby něco divného nebylo (wtf ??!). já opravdu neumím spát! přeležela jsem si krk (počkat.. to je divný ne ? jak si můžu přeležet krk ?). no bum, prásk, vžum bolí mě jako kr...(opravdu budeš sprostá iveto ? .. ehm... na tohle nic jiného nepasuje), jo bolí to jako kráva!! asi brzo chcípnu, vážení ! včera jsem rozhejbala pravou stranu, ale levá se hodila do offu (offline režim, jo?). opravdu skvělé (y). jo a dneska jsem ještě byla na tréninku. teď mě to bolí, i když mám tu hlavu rovně (ivetko, uklidni se!). už končím s tímhle.

V PONDĚLÍ ŠKOLA!!!!!
... a hodně wtf výrazů!!! nemůžu uvěřit, že prázdniny končí. chápete ? ze mě už je teď středoškolačka!!! omg. když se podívám do zrcadla, tak stále vidím tu malou roztomilou ivetku, co se chystá do první třídy. teď se mi vybavila vzpomínka, kdy jako malá stojím před zrcadlem a koukám na sebe a řikám si "že konečně jdu do školy". přeji si vrátit čas :')) .. na gympl se těším - netěším. těším se na nové tváře (i když, nevím jestli budou krásné, že tes :D). sice tak nějak vím s kým budu ve třídě, ale to nemění nic na tom, že je znám. třeba budu překvapená :) začíná nová etapa mého života. od srdce si přeji, aby to byli krásné 4 roky (: ale to bohužel neovlivním, že. no. nakoupeno nic nemám. a ani nic kupovat asi nebudu (teď jsem si vzpomněla, jak jsem si u tebe vylejvala srdíčko tes:D:D lol). víte co ? shrnem to: NECHCI DO ŠKOLY !!:D:D

heyy girls!! FRIDAYY ♥♥♥
rozjedem to jako nikdy!!:3
PÁRTY HÁRD, kámo.
nejlepšejší párty jsou s vámi !!! :-*
summer party

no. konec prázdnin je celkem nuda. taky s tou mojí bolavou palicí (přeleženým krkem, berte mě s rezervou!) se moc věcí dělat nedá, že. ale co. v pátek jdeeme s girls pařit :3 těšim se, i přes nějaké "skvělé zprávy"!! :D jdu s gabčou, tes a kačkou♥ rozlučka :D:D mimochodem.. taky si myslíte, že králík je podobnej krocanovi, ale ve skutečnosti jsou oba podobní slepici ?! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD někdy si půjčím kačky mozek opravdu :D přesně toto mi tvrdila v chatu :D přiznávám se. bude mi chybět :(( šíleně moc!! nevím, jak to bez ní na střední přežiju.. MUSIM.

abc mě se chcát chce... :DDD lol. to zas začínám odstavec. ne, na záchod se mi nechce :D spíš se těším až si lehnu do postele s čajem a hranolkama s kroketama (y) tatíček byl šopovat :D zítra mě čeká velká práce! uklízení učení. přemýšlím, že bych si nějak začala opakovat látky ze základky (hlavně z devítky) atak... přece jen. celkem se nudím a hlavně (z tohohle mám šílený deprese, ještě větší, jak z lidí) se bojím, abych na tom gymplu nebyla úplně blbá. fakt se teď chci učit. přece jen. chci být dobře připravená na maturu a věci kolem toho. moje kamarádka T. jde teď o čtvrťáku (ona mi prodává učebnice:3). tak doufám, že ji to dobře dopadne :)) já stále nevím, čím chci být. ale chci vysoko! nechci skončit jako .. myslím, že konkrétní nebudu :)) to je fuk..

VŠEM PŘEJI KRÁSNÝ ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU. A TĚM CO JDOU NA STŘEDNÍ, TĚM NEJVÍC!! ALE TAKY DEVÁŤÁKŮM, MATURANTŮM apod.. :)) PROSTĚ VŠEM. VYKROČTE TOU SPRÁVNOU NOHOU ;-) !!

HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE :-))

makání na týdenní dovču v srbsku :D :P ne kecám.. jedem na mistrovství světa!! mé poslední :'( ♥
závody v brně 3.místo :33 kdo mě pozná, tak má u mě čokoládu :D:D (y)

LETEM (SVĚTEM) PRÁZDNIN - OD NEJSTARŠÍCH - PO NEJNOVĚJŠÍ

Super tajná akce 3:-) :D

Why :O

16. august 2013 at 23:39 | IfynKa^^ - 16let
Proč vždy jen u jedné jediné písničky se mi vybaví všechno, co jsem s tím člověkem prožila ?

Proč za všechno vždy mohu jen já, já a zase já ?

Proč mi nikdy nic nevyjde a nikdy se nic do konce nedotáhne ?

Proč ti někdo slibuje něco, co nakonec udělá s někým jiným ?

Proč se lidi bojí ukázat čím a kým vlastně jsou a co v nich vlastně je ?

Proč vám vlastně tohle píšu ?


Nechce se mi nic vysvětlovat. Nemám na to chuť a ani čas. Ale špatnou (prostě žádnou negativní) náladu NEMÁM! Takže komentáře tipu "to bude dobrý" si opravdu strčte někam :D Já narozdíl od ostatních házím problémy za hlavu a nebo je vyřeším a nechám být. Mým největším problémem je to, že jsem šíleně velká problematička (Andulkaa ví své že:D)! Nikdy nic nemám jednoduché, jak se na pohled zdá. Všechno má své ale.. Ale co se dá dělat že. Řeknu vám příklad mých problémů, které je kupí nonstop.

Víte, co fakt nejvíc miluju ? Představte si. Jedete domů z aquapalace (mimochodem, kdo tam ještě nebyl, tak vřele doporučuji (y) hlavně divokou řeku a trychtýř .. teda jen pro ty, kdo je nadšenec pro takové adrenalinové atrakce - pro mě to není adrenalin :D.. ostatní tobogány jsou totálně na píču :D a to fakt že nekecám!! možná ještě Kamikadze a ty obyčejné klouzačky ujdou. Ale já se s bratrem nejvíce vyřádila na řece venku (y) nejlepší atrakce , co jsem viděla. Sice jsem si snad 25162x sedřela prdel, ale stálo to za to:D nikdy nevíte, co se stane!!. Ale končím s recenzí:D). Vyjedete si v pohodě z parkoviště. Vede tam jasná cesta. Ne naše správně buranská rodinka z maloměsta zastaví, půl hodiny váhají, kam vlastně jet.. půl hodiny do nich hustím, kudy mají jet a oni na nás řvou, ať držím hubu - a navíc se mě ještě předtím ptali, ať jim poradi, když jsem tak chytrá. Tak ok. Držím ji. Za další půl hodinu se rozjedem a jedou tou mojí trasou, kterou jsem do nich hustila. A helemese. Trasa je správná. Vítězoslavně prohlásím, že jsem to řikala a oni zase do mě valí, abych držela hubu. Já nejsem člověk, co drží jazyk za zuby. Ale s nima hádky nemají cenu, jelikož stejně za vše můžete Vy. A víte co ? Mě je to úplně jedno. Až budu dospělá a budu mít svojí rodinu, NIKDY (opakuji nikdy!!!) nedovolím, abych měla takhle debilní poměry v rodině, jako prožívám já. Ne, že bych mojí rodinu neměla ráda. To se opravdu říct nedá. A jestli jsem někdy řekla, že je nesnáším (což jsem řekla mockrát), tak to není pravda. Já mám oproti jiným rodinám něco jiného. Jak vidíte. Všechno já své klady a zápory (y)

Opravdu nemilujte mé problémy. Ale fuč od nich. Prázdniny si celkám užívám. I když teď už ne tolik jak v červenci, ale všechno jde, když se chce. Jak jsem psala. Byla jsem v Aquapalace Praha. Minulý rok jsem tenhle výlet o prázdninách navrhovala já. Byl zamítnut. Tenhle rok jsem to nenavrhla já a jelo se tam. Ale to nebudeme řešit. Stejně nic nevyřeším. Někdy je život opravdu spravedlivý. Však to znáte. No dále jsem byla konečně na párty! Ach já je tak miluju. Poprvé jsem trsala sama s kamarádkou uprostřed parketu sama. Nikdo okolo tebe. Jen vy, parket a hudba! Nikdy jsem nevěřila, že to vážně udělám :D Dále jsem tam měla jeden novej drink, kterej byl šíleně (ale fakt maximálně) sladkej. No další nápoje bych nevyjmenovála :D Myslím, že ten, kdo chodí pařit, ví jak to chodí :D drink sem, drink tam.. panáček... :D Už se těším na 31.srpna<33 To bude nejvíc párty hárd!! Teda doufám :D Uvidíme. Dále jsem dostala další nový nábytek. A možná budu mít postel (ale po dnešních údalostech nevím, nevím..). Myslím, že tentokrát nic neuvidíme :D Leda prázdno pod vánočním stromečkem. Co se dá dělat no. V neděli odjíždím na soustředění (na které jsem neměla vůbec jet. To člověku dokáže zkazit náladu a prázdniny!!) do přiby. Takže bude to zase příšerný jako každý rok (buďte rádi, že neznáte naše soustředění. 7 a půl hodin denně tréninku.. 3 a půl hodiny běhání na sluníčku ve 32°vedru (y) jop. to fakt "dávám"!!). Ale zase nejedu na operaci se zubem. i když raději jet na operaci. Jelikož bych se setkala s Aničkou. Toho asi lituju nejvíc. Ale kámo.. příští rok :-* a nebo i dřív !! ;) To prostě vyjde, i kdyby trakaře z nebe padaly. Co se dá dělat. Ty moje problémy jsou všude. Jsem hodně těžká problematička.

http://www.youtube.com/watch?v=4iT8gVwuiNs (stará, ale stále hodně good (y) !)

tak se mějte děcka.
papa
if