September 2013

29.9.2013

29. september 2013 at 0:07 | IfynKa^^ - 16let |  >Diary<
Tě bumerank (nechť žijí pozdravy s Aničkou:-DD čus pětikundus, smrdí ti šátek apod.. (yyyy),
No. Dlouho jsem se neozvala. Mám svůj důvod:-)) tak přemýšlím.. on to vlastně důvod není:-D spíš lenost. a hlavně jsem se se netoužila ozvat. Vždycky jsem otevřela nový článek no a... však vy si to asi dokážete domyslet:-DD Za tuto dlouhou dobu se stala spousta skvělých ale i totálně na nic věcí. Třeba začala škola:-DD asi si řikáte "no tyvole nekecej, že začala škola:O", ale však víte:-D já never nemá čas, a tak o začátku školy musím psát o týdny později. Vždyť mě znáte (nebo aspoň doufám, že mě někdo zná:-DD)

nejvíc top akce <3

No. Začneme tím nejnudnějším tématem. Škola. Takže 2. září jsem musela nastoupit (z donucení!! jdem zrušit zákony!!) na střední školu - podrobněji na gymnázium. P... no tady nejsem v chatu, tak se budu vyjadřovat aspoň trochu jako člověk a ne jako dlaždič (hlavně, že ve Víkendu na nově dávali o tom reportáž.. kurva.. nechť žije asociace.. tesss:-DD).. Na střední je to velice, velice, velice, velice, velice, velice,.....velice příšerné!!Nic horšího neznám fakt!:-DD Šopování učebnic a podobných kravin mě k smrti nudilo! To bude srandy kopec, až za rok budu chodit prodávat prvákům učebnice 3:-) :-D Nejlepší tohlencto (divné slovo, že?). První tři dny bylo seznamování. No, spíše "seznamování". Jsem se dozvěděla velice krásné informace. Kdo dojíždí, kdo má jaký zvíře apod... Naše třídní je fakt divná :-DD Nemám ji ráda (jako asi celý gympl:-D). Ale po pár dnech jsem usoudila, že zas tak špatnou třídu nemám. Učitele až na jednoho zatím ujdou (omg. nesnáším zsv a de!!!!). Nejvíc mě dostává učitel na zemák:-DDD píče. Většího magora neznám:-DDD Nejvíc to zabíjel s těma dětma od trojice (tesss "ahooj" :-DDD). Ve škole mám známky dosti ... průměrné:-DD Zatím nemám 2 a 4 jinak mám všechny druhy známek :-DD Si to jako dávám. Musíte uznat!!

ten pocit, když je vaše kamarádka úplně vypatlaná :-* :-DD

Mimo školu si ten život celkem užívám. Spousta akcí. Přijde mi, že se snad nikdy nezastavím :-DD Jako malé mi ten den, hodina, minuta přišla hrozně nekonečná. Teď ? tyvole.. jedna hodina je málo (pokud nepočítám ty školní hodiny.. ty by se měly zrychlit!!). To je furt škola, trénink, akce, učení.. no a prdel si neděláte ? :-DD Třeba jsem byla na back2school párty. Ta byla hodně TOP <3 Potom jsem myslím byla na morgan párty.. no.. nevím, co na to říci :-D Asi jen to, že to byla asi nejhorší párty, kterou jsem, kdy zažila.. Stala se spousta věcí (že terezko?:-DD ty si určitě všechno pamatuješ:-*), který nestojí za jedinou větu. Takže asi tak no:-)) V sobotu 28.9. jsem byla na pouti. To nechceš tohle (y) :-DD Jsem donutila H. jít na break dance :33 A taky jsem se přežrala :-DD Babča je prostě moc skvělůzní kuchařinQa<333 A navíc jsem po hooooodně, hooooodně dlouhé době viděla Elču (sestřenka, 3 roky). Je úžasná<3 Možná jsem někdy hodím fotku nebo video (možná znamená u mě nikdy!! tak s tím počítejte:-DD). No.. Už ani nevím o čem povídat.
Morgan párty :3

Jo! Koupila jsem si novou řasenku, kabelku, svetřík, nejúžasnější kabelku, pleťovou masku a další milion takových věcí :-DD A taky už řešíme s tatíčkem nový nábytek :3 Jelikož jsme byli jednoho dne (nevím jakého:-D) v obchoďáku (v nábytku u nějakýho srnky či co:-DD a Highlandu - kvůli lyžím, které jaksi mám-nemám). Jsem tam našla postel snů!!!!!!!!!! A nejlepší na tom je, že se tátovi líbí také :3 Až na tu cenu:-DDD Ale jednou stejně bude moje<3 Vím to. Tím pádem se celkem vyřešil i ostatní nábytek. Než jsme přišli na tu postel, tak jsme měli hodně místa na nábytek a málo nábytku. Takže ta postel to celkem řeší. I když zase nevím, jak na jednu skříňku narvem tu mojí obří telku:-DD nekecám! Fakt je obří :-PP Mám asi největší doma (doma je nás 6 - táta, máma, sestra, bratr, já, děda - a každý máme vlastní tv:-DD teda až na rodiče.. ti mají jednu dohromady:-DD a neřikejte něco ve smyslu, že jsme rozmazlení atak.. protože to máme z jiného důvodu..). No stejně nevíte jak to u mě doma vypadá:-DD Takže vám to může být klobása (ono se řiká "buřt".. ale to mi přijde ujetý:-DD)

Je to divný, ale už za 2 týdny jedu do Srbska (na MS v aerobiku, kterého se učástním). Potom už jen jedny závody a navždy end aerobiku. Je to takový no... divný.. Ten pocit, že už nebudete dělat novou sestavu, nebudete jezdit na závody ale hlavně... NEBUDETE DO TOHO VRÁŽET MILIÓNY! (hyperbola.. tolik do toho nedáváme:-DD ale těžký prachy to jsou!!). Takže tím pádem by mi mohl vyjít i ten mobil:-DD Už zase uhývám od tématu!! Jsem děsná. No prostě se těším ale i netěším. Příští týden mě čeká MČR.. Stejně nevyhrajem, tak nevím, proč se pořád snažíme a něco měníme:-DD Já si žádné cíle nedávám. Prostě to vím, že budeme max. 3. :-)) Ale ono je to jedno, že :-DD

Tak jsem si zase vylila srdíčko, jak je ten život nespravedlivej. Což já dělám velice ráda (Anička ví své:-DDD nepřejte si číst naše dlouhý konverzace!!:-D životu nebezpečné!!). Já už se radši opravdu stáhnu. Mějte se krásně :-*

if.