October 2013

I was in Serbia.

25. october 2013 at 21:05 | IfynKa^^ - 16let
čus,
Velice originální pozdrav, že ? :D Konečně se taky ozývám. Ani Ančičíí mě nedonutila napsat článek:D Je to špatné. Krize mě zas obklopuje (jako by se odemně poslední rok pustila). Ale teď z jiného soudku. Jak jste již četli. Byla jsem v Srbsku na závodech, resp. MS. Jak na ME. Zase jsme brambory (4.místo) :-)) Ale rozbrečeli jsme jeden tým (který fakt rádi nemáme:D), protože byl za námi (jako obvykle, snažili se o protekci.. nevyšla jim, kočičkám3:)). Takže to ten náš úspěch - neúspěch vlastně maže :D Jsem spokojená celkem. Akorát se furt nemůžeme rozhodnout jestli pokračovat nebo ne. No uvidíme :-)) Zapeklité 3:)


Ve škole je to dost makačka. Furt píšem, zkouší, úkoly a pořád dokola. Ale co jsem měla od gymplu čekat. Snad se to zlepší, jelikož je to dost krutý:-)) Je to hodně znát oproti základce. Je to jiné. Nevím jestli lepší nebo horší. Doufám, že jsi zvyknu. Sotva začala škola a ivetka nachytala dvě pětky :D Nejsem to ale holka šikovná ? Jsem. Já vím, že jo. Snažím se to opravit. Protože za dva týdny je rodičák :D A už teď nás učitelé straší pololetkami. Hrůza a děs. Jen tam vlezu a všici chtějí psát :D

Ale dost keců. Stejně toho na jazyku mám málo (vlastně nic:D). Takže přecházíme k zábavnější části. A tím jsou fotky. Doufám, že jste napnutí jak kšandy. Máte tam fotky ze Srbska. Omlouvám se za kvalitu, ale foceno mobilem:-))

Nejdřív jsem vám chtěla ukázat jakej sexouš vede tenhle deník :D
1.třída ZŠ :3

Najděte rozdíly :D
Ivetka a Terezka :3
Základní a Střední škola♥

Never say never.

8. october 2013 at 22:23 | IfynKa^^ - 16let |  >Diary<
What doesn't kill you makes you stronger, stronger
Just me, myself and I
What doesn't kill you makes you stronger
Stand a little taller
Doesn't mean I'm lonely when I'm alone.

Vícemistryně ČR pro rok 2013 !! ♥

13. - 18. 10. 2013

Jsem v Srbsku na mistrovství světa v aerobiku. Takže se taky možná nevrátím, jelikož koupím kulku (že terezanďo:D:D).

Zdar děcka,
Většina z vás asi nic neví (no bodejť by jo, když sem nic nepíšu že:D). Řekla bych, že jsem všici přestali chodit a že už můj blog nikdo nečte (no koho by ty mé blbé kecy po 5 letech zajímali?!). Stále si na něčo stěžuji, ospravedlňuji se apod.. A teď už vím, že přes blog to stejně cenu nemá. Nebo má ?

Možná, že to někteří víte (resp. jen anička a chrchla:D:D:D promiň, ale já tvou přezdívečku lavíískuju:-*:D:D), ale rozhodla jsem se skončit s aerobikem. Správně bych měla číst nějaký kecy ze zsv, ale to vem čert.. Já četla deník (kterej jsem si začala psát cca před rokem) a chci vám zacitovat kousek věty, kterou jsem psala v prosinci 2012: "Ale já už to vážně fyzicky nezvládám. ... Zbytečné trápení. .." o tomto výroku jsem přesvědčena dodnes. Jenže ono je to něco jiného, když vám rodiče říkají "je to škoda, že nechcete cvičit" .. "ještě sezónu" .. apodobné citové výlevy. Já už jim odpovídám "ať raději vypadnou, že o tom nechci nic slyšet" (vím, že jsem na ně hnusná, ale tohle je dost citlivý téma v naší rodině). A teď se podívejte znovu na ten útržek z deníčku. Jak ji mám asi vysvětlit, jak trpím ? Jak na ty tréninky chodím s nechutí ? Ano vaše odpověď zní: "Nevím". Oni tohle nikdy nepochopí. Nepochopí moje pocity. NIKDY! To pochopí jen to, kdo to zažil či zažívá. Celé roky říkají jak ten aerobik tolik stojí a teď když jim chci ulevit v ohledu bankovnictví, tak radši budou utrácet. Za to teď mi vyhrožují, že když skončím, tak nebude žádnej mobil, postel a ani skříně. Jasně. Někdy chci mít mozek dospělých.

Video z mčr 2013.


To mi připomíná, že přesně za rok a půl mi bude 18 !!! Je to zajímavý, když si člověk uvědomí, že už nikdy nebude dítě. Ale jako dítě se budu chovat bez ohledu na to jestli je mi 6 nebo 18. Necítím se být dospělou. Necítím na sebe převzat všechnu zodpovědnost. Necítím se tak, tudíž odemně nikdo žádné dospělé chování nemůže očekávat. Dokud jste mladí, všechno je jednoduché. Starají se o vás rodiče. Ze všech úhlů pohledu je to, to nejúžasnější gesto v životě člověka. Postarat se o někoho jiného (či vlastního). Jak sami víte, vůbec to není lehké (jak také velice často dokazují mé články na téma "rodina". I když tohle je už pasé. Vím, že rodina jakou mám není dokonalá. A taky vím, že já takovou mít NIKDY nebudu!). Nechť žijí depresivní témata!!

Co třeba něco veselého ? Tak třeba, že ve škole mi to vůbec nejde (moment?! to taky není veselé, i když já si myslím, že nad mými známkami se jistě pobavíte). Přechod ze základky na střední je hodně těžký. Vůbec jsem tohle nečekala. Tak přemýšlím, že ve škole mi žádný předmět vůbec nejde. Jo vlastně jo. Tělák!!! A celkem mě baví ICT. Vůbec netankuju matiku. Nesnáším učitele a na zsv a dějepis. V češtině jsem úplně pohořela. Třeba začínám trochu tankovat fyziku a chemii. V angličtině vůbec nerozumím. Bižule mě celkem i baví, když si odmyslím ty hrůzný písemky. Na němčinu máme čarodějnici (jinak si vůbec neumím představit, jak může zjistit z nějakých jejích "záhadných výpočtů", proč mi dala při zkoušení trojku, kde bylo 18 otázek z něhož jsem 4 nevěděla ?! jojo. nechť žijí velcí mágové -.-). Jak vidítě. "Školu mám v malíčku!" (y)

Teď vám něco povím o životě mimo školu a aerobiku. Kde je všechno jednodušší než se zdá. Třeba tuhle s Turem obecným (vzpomínáš, jak jsme ti všici tak říkali?:D:D) jsme byli v kav(f)árně :3 Myslím, že větší debily jsme ze sebe udělat nemohli:D:D Ještě, že šedesácky nejsou naši známý či tak. Ale musím uznat že milkshake a krtkův dort byly aww^^ .. pičovole.. tohle (http://28.media.tumblr.com/tumblr_lyj4rdyFaz1qe0j9uo1_500.gif) mě rozjebalo:DDDDD NE! musíme pokračovat v článku:DD Vlastně ono neví v čem. Jo v pátek jdu asi na Popcorn-frisco párty. Ale vůbec se mi tam nechce. Nemám nějak chuť na "párty hárdy" :D Asi dospívám :O Ne! to určitě ten důvod nebude :D

No myslím, že mého "super stěžování" je tak akorát. Jdu se učit zsv. Sice to z celého srdce nesnáším, ale musím to překousnout. Tak se tady mějte. Ale ještě jedno moudro na závěr: "Nikdy si nenechte kecat do vašeho názoru, protože jinak se budete akorát trápit dál." Tak zdárky párky :-*

the best
if.